Studija „Modus Dance“ nuskynė „Lithuanian Cup“ laurus

Choreografės Viktorijos Nenartovič studijos „Modus Dance“ šokių kolektyvai Klaipėdoje vykusiame konkurse „Lithuanian Cup 2017“ nušluostė nosis konkurentams. Visi šeši kolektyvai skynė prizines vietas, tad „Modus Dance“ studijoje nuo šiol apie pasiekimus primins įspūdinga „Grand Prix“ taurė.

15min V.Nenartovič pasakojo, kad su jos studijos šokėjai kitais varžėsi gatvės šokių „Street dance show“ kategorijoje ir šiemet tapo geriausiais iš geriausiųjų.

„Dalyvavome tarptautiniame šokių čempionate, į kurį suvažiuoja šokių kolektyvai iš įvairių Europos šalių. Mano studijoje šoka apie 200 šokėjų, šiame konkurse dalyvavo net šešios mano grupės. Dalyvaujame konkurse kasmet, tačiau šiemet pasisekė ypatingai – iškovojome „Grand Prix“ taurę. Tai reiškia, kad visi mūsų kolektyvai iškovojo prizines vietas“, – džiaugėsi V.Nenartovič.

Pergalės skonio neapkartino ir kėblumai, su kuriais šįsyk teko ne kartą susidurti.

„Staiga sužinojome, kad mus perkėlė į kitą kategoriją, prašė visų pasų duomenų, nes nepatikėjo šokėjų amžiumi. Per nervus ir ašaras įrodėme, kas esame ir laimėjome. Iki konkurso irgi buvo nesklandumų – sugedo automobilis, todėl ne visi šokėjai galėjo laiku atvažiuoti… Gerai, kad viskas gerai baigėsi“, – pasakojo V.Nenartovič.

Paklausta, koks yra jos šokių studijos kolektyvų sėkmės receptas, V.Nenartovič pasakojo, kad norėdami pasiekti kuo geresnių rezultatų, labai daug dirba. O jeigu atrodo, kad jau pasiruošei, vadinasi, reikia repetuoti dar daugiau.

Skaitykite daugiau: https://www.15min.lt/vardai/naujiena/lietuva/studija-modus-dance-nuskyne-lithuanian-cup-laurus-ziurekite-nugaletoju-gatves-soki-1050-887066

Facebook komentarai
Tagged ,