Kas po sunkios darbo dienos padeda ištaškyti nuovargio ir blogių emocijų likučius? Taip, teisingai – šokis Nori išmokti gražiai ir seksualiai judėti? Strip Plastika tai tas ko tau reikia! Modus Dance šokių studija kviečia visas moteris registruotis į užsiėmimus.

STRIP PLASTIKA– puikus pasirinkimas ne tik stiprioms, pasitikinčioms savimi moterims, bet ir toms, kurios nori būti seksualios, gražios ir patrauklios!

Šokis, kuris padeda Jums išreikšti jausmus, naudojant plastiškus ir grakščius kūno judesius. Gražios kūno linijos, ryškūs judesiai kvapą užgniaužiančiame šokyje, palieka nepamirštamus įspūdžius apie Jus.

Seksualūs šokio judesiai bei dinamiški pritūpimai, posūkiai ir išsilenkimai. Raumenų apkrova yra pakankamai stipri, todėl būkite pasiruošę atsisveikinti su daugybe kalorijų. Jūs jausitės lengvai ir lanksčiai jau po kelių užsiėmimų.

Grakštūs, sklandūs judesiai iš stovimos, sėdimos ar net gulimos pozicijos padidina apkrovos intensyvumą. Apšilimas, tempimas, šokio judesiai pagal muziką išmokys moterį jausti savo kūną.

STRIP-PLASTIKA tinka visiems, kadangi puiki figūra nėra esminis reikalavimas šokyje. Priešingai, teisingai atliekami šokio elementai padės jums parodyti savo stipriąsias savybes ir paslėpti trūkumus. Tegul Jūsų šokis paliks neišdildomus įspūdžius !

Šį grupė taipogi turi galimybę pasirodyti įvairiuose renginiuose, filmuotis video klipuose.

Kainoraštis: ( Strip plastika Vilniuje )
Abonementas – 50 Eur/mėn
1 treniruotė – 10 Eur

Treniruotės vyksta: 
antradieniais ir ketvirtadieniais 19:30val. 

Startuojame nuo rugsėjo 3d. 19:30val. 

Amžiaus: nuo 18m.
Registracija: info@modusdance.lt

Mes Facebooke: https://www.facebook.com/StriPlastika/?fref=ts

Facebook komentarai